Informace pro účastníky konference

O konferenci je velký zájem a snažíme se vše přizpůsobit tak, abychom mohli přivítat co nejvíce účastníků. Děkujeme za Vaši registraci na jednotlivé části, díky které jsme mohli přizpůsobit celkový program konference.

Program konference by se již neměl měnit, a tak se můžete těšit na všechny avizované přednášky i workshopy. Konference je rozdělena do dvou dní a několika částí.

Konference bude slavnostně zahájena 16. března 2016 v 18. hodin v Impact Hubu na Smíchově (Drtinova 557/10, Praha 5). Kromě průvodních slov uslyšíte také příspěvek Jette Steensen z Arctic University of Norway, ve kterém shrne kontext a diskusi o problematice inkluze od představ a ideálů k praxi. Při této příležitosti se budete moci u pohoštění setkat s vystupujícími řečníky, organizátory konference a dalšími účastníky konference. Informace k dopolední návštěvě škol najdete ZDE.

Ve stejných prostorech se odehraje samotný program konference 17. března 2016, který začíná v 9. hodin. S ohledem na vyšší účast Vás prosíme, abyste dorazili k registraci již v 8.30 hodin, tak abychom mohli nabitý program konference zahájit včas. Odpoledne bude v hlavním sále probíhat přednáškový program k inkluzi v kontextu celoživotního vzdělávání, který je otevřený všem zájemcům. Paralelně s tímto programem budou probíhat workshopy, na které jste se při registraci přihlásili. S ohledem na kapacitu prostor jsme se snažili vyjít vstříc Vašim preferencím a věříme, že s rozvržením do jednotlivých workshopů budete souhlasit. Rozvržení do workshopů naleznete ZDE.

Tlumočení je na oba dny zajištěno.

Program konference naleznete ZDE, profily řečníků ZDE a další aktuality naleznete na stránkách www.skolaprovsechny.cz.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte NÁS KONTAKTOVAT.